Casetta Nolana

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Casetta Nolana Νάπολη 40 τ.μ. Προσφέρει θέα στην εσωτερική αυλή, και βρίσκεται εκλεκτή τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 400 μέτρα από σταθμό τρένου Napoli Piazza Garibaldi και σχεδόν 100 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Corso Garibaldi.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Casetta Nolana διαθέτει μικρή κουζίνα για όσους επιθυμούν να μαγειρεύουν.

Το Καστέλ Σαντ'Έλμο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα Casetta Nolana. Επίσης η Galleria Umberto I βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Ο σταθμός του μετρό Garibaldi βρίσκεται σε απόσταση μόλις 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casetta Nolana Νάπολη
Fian Apartment 2.0
Τιμή μόνο για κινητά

Fian Apartment 2.0

9.1
Άριστο 63 σχόλια
109 μ από το κατάλυμα
USD 201 USD 181
ανά νύχτα
Piazza Garibaldi 118
Τιμή μόνο για κινητά

Piazza Garibaldi 118

141 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
A Casa Di Pupa Guest House
Τιμή μόνο για κινητά

A Casa Di Pupa Guest House

8.9
Έξοχο 207 σχόλια
220 μ από το κατάλυμα
USD 182 USD 164
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Καφετέρια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας15063049EXT9464,IT063049C2WA6OKJMZ
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Casetta Nolana;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casetta Nolana περιλαμβάνουν San Lorenzo Maggiore Church, Βοτανικοί κήποι Νάπολης καθώς και Πιάτσα Μπελίνι.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Casetta Nolana;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casetta Nolana θα είναι 95€.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Casetta Nolana;
      Οι πελάτες του το διαμέρισμα Casetta Nolana μπορούν να πληρώσουν με MasterCard, Diners Club και Discover καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • ❓
      Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casetta Nolana Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο